23.01.2021

Vate zaupam

Verjetno vam je že molitev na naslovni strani župnijskega glasila sporočila, da župnijski misijon, ki ga zaradi zelo slabe epidemiološke slike nismo mogli izvesti, ni pozabljen.
Pretekli teden sva se o našem župnijskem misijonu pogovarjala z bratom Jarom in iskala nov možen termin. Oba upava, da bomo lahko župnijski misijon obhajali letošnjo jesen. Poiskala sva tudi možne termine in se ob vseh že načrtovanih obveznostih naših misijonarjev dogovorila za nov termin. Tako je po novem župnijski misijon v naši župniji predviden za čas od 15. do 24. oktobra 2021.

Verjamem, da ste mnogi tudi v času negotovosti vztrajali v molitvi za blagoslov misijonskega dogajanja. Hvala! Spodbujam in prosim, da ponovno vsi poživimo molitev v ta namen. Sledili bodo tudi drugi predlogi, ki nas bodo pripravljali na ta milostni čas v župniji.