29.10.2016

E-pošta: zupnija.podnanos@rkc.si in tomaz.kodric@rkc.si
Telefon: 05/366-90-15 in 041-415-995

Uradne ure

V župnijskem domu v Podnanosu ste vedno dobrodošli, tako za "uradne" zadeve kot tudi za obisk, klepet, kavo ... Prosim vas za razumevanje, če boste kdaj naleteli na zaprta vrata, ker me ne bo doma. Vsekakor pa bom doma v primerih, ko se bomo na krkšenkoli način predhodno dogovorili za srečanje.

Za previdevanje bolnikov se lahko oglasite kadarkoli. Če gre za umirajočega človeka in domači duhovnik ni dosegljiv, kličite duhovnika v bližnjih župnijah.

Kako do nas?

Župnije Podnanos, Podraga in Lozice se nahajajo v vrhu Vipavske doline. Najlaže boste do nas prišli po hitri cesti H4 (Podnanos–Vrtojba). Hitro cesto zapustite na izvozu Vipava (izvoz št. 1) nato pa se na rondoju usmerite proti Podnanosu. Za lažjo orientacijo vam bo v pomoč spodnja tabela s točnimi lokacijami.

Župnišče Podnanos
Cerkev Podnanos