24.05.2019

Slomškovo bralno priznanje

17.05.2019: Ponikva
V letošnjem veroučnem letu smo imeli v naši župniji priložnost vključiti se v veliko družino otrok, ki sodelujejo v Slomškovem bralnem priznanju. Pogum je zbralo deset veroučencev in v veroučnem letu prebralo tri oziroma štiri knjige.
Prvo prebrano knjigo smo predstavili ob godu sv. Miklavža, drugo ob slovenskem kulturnem prazniku in tretjo v aprilu. Najbolj pridni so predstavili še četrto knjigo si prislužili tudi zlato nalepko.

V soboto, 18. maja, smo se bralci zbrali na Slomškovi Ponikvi. Iz naše župnije smo šli štirje bralci, z nami pa sta bila tudi Nataša in Erik, ki sta skrbela za nas. Doživeli smo lep dan z bogatim programom in čudovito mašo. Želimo si, da bi nas bilo naslednje leto še več: bralcev in udeležencev romanja na Ponikvo.
Udeleženci SBP