24.11.2019

Vate zaupam (3)

24.11.2019: Podnanos, Podraga, Lozice
Pomembno dogajanje v misijonskem letu zagotovo predstavlja duhovna priprava. V oktobru smo bili povabljeni k molitvi desetke rožnega venca in hvala vsem, ki ste se za to odločili, še posebej hvala pa tistim, ki ste se odločili, da boste desetko moli tudi v bodoče. Danes, na praznik Kristusa Kralja, bomo prejeli podobico z molitvijo za blagoslov župnijskega misijona.
K molitvi za blagoslov misijona vabimo posameznike, družine, različne skupine, ki se zbirajo v župniji (pevce, strežnike, Karitas, svetopisemsko skupino, zakonce, mlade, veroučence ...) in celotno občestvo, ko se zbiramo pri svetih mašah.

Napovedujemo tudi romanje Marije v adventnem in božičnem času. Romanje Marije se bo začelo na prvo adventno nedeljo. Posameznike oz. družine, ki ste pripravljeni sprejeti Romarico v svoj dom, jo gostiti in se ob njenem obisku zbrati pri molitvi, vabimo, da se prijavite na seznam obiska.

Molitev, to lepo srečanje z Gospodom, bo naša srca pripravljala na misijonsko dogajanje.